Επιτυχόντες 2014

Επιτυχόντες Φροντιστηρίου Λογισμός 2014

Οι επιτυχόντες του φροντιστηριακού οργανισμού 2014

A/A

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

(Κωδ.) ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗΣ

ΒΑΘΜΟΣ

1

ΤΣΙΚΝΗ

ΑΝΤΩΝΕΛΛΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

521 ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑ - ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

19730

2

ΡΗΓΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

253 ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ  (ΕΚΠΑ)

18895

3

ΔΑΥΤΣΙΟΥ

ΚΑΤΕΡΙΝΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

243 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)

18877

4

ΛΑΒΔΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

157 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

18797

5

ΚΟΚΚΙΝΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

302 ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ (ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ)

18743

6

ΓΥΦΤΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

221 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ (ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ)

18595

7

ΦΩΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

157 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

18518

8

ΚΑΝΤΑΣΗ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

236 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ (ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

18379

9

ΦΩΤΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

201 ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

18215

10

ΒΕΛΗΣΑΡΙΟΥ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

151 ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ)

18071

11

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

347 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΟΠΑ)

17828

12

ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

270 ΧΗΜΕΙΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΠΑΝ ΚΡΗΤΗΣ)

17162

13

ΚΕΖΙΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

225 ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ ΚΑΙ ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

 

14

ΑΛΕΞΙΟΥ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

124 ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟΣ)

 

15

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΟΡΙΝΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

126 ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟΣ)

 

16

ΚΟΥΡΜΠΕΤΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

188 ΤΟΥΡKΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)

 

17

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

318 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

18

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

165 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟΣ)

 

19

ΚΟΥΡΑΧΑΝΗ

ΕΥΡΙΔΙΚΗ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

316 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

20

ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

477 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ (ΑΣΠΑΙΤΕ)

 

21

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

316 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

22

ΜΠΟΥΛΑΣΑΚΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

315 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

23

ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

165 ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟΣ)

 

24

ΓΛΑΜΠΕΔΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΗΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

339 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

25

ΣΤΡΑΒΟΓΕΝΗ ΧΑΤΖΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

412 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ)

 

26

ΤΟΥΣΗΣ

ΑΛΚΙΝΟΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

356 ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ)

 

27

ΞΟΥΡΑΦΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΘΗΝΑΣ

309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΚΠΑ)

 

28

ΣΑΚΚΟΥΛΑ

ΗΛΙΑΝΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

157 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

29

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΦΟΙΒΟΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

241 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΕΤΑΛΛΕΙΩΝ ΜΕΤΑΛΛΟΥΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΕΜΠ)

 

30

ΤΖΑΝΕΤΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΩΝ

339 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

31

ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

318 ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

 

32

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

152 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟΣ)

 

33

ΚΑΛΑΒΗΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

366 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ (ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ)

 

34

ΜΠΑΚΑΛΗ 

ΓΕΩΡΓΙΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

180 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΣ (ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ)

 

35

ΜΥΛΩΝΑ

ΜΑΡΙΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

160 ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ (ΔΗΜ ΠΑΝ ΘΡΑΚΗΣ)

 

36

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΙΩΑΝΝΗΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

98 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΡΙΠΟΛΗΣ (ΠΑΝ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

37

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

637 ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

38

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

519 ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

39

ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ 

ΑΝΝΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

645 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

40

ΚΟΥΡΗ

ΞΕΝΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

520 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

41

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 

ΝΙΚΟΛΑΟΣ 

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

718 ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

42

ΠΑΠΑΠΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

711 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε . ΑΘΗΝΑΣ - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

43

ΜΗΤΣΗΣ 

ΧΡΗΣΤΟΣ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

713 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ Τ.Ε. ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)

 

44

ΚΙΡΚΙΓΙΑΝΝΗ

ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

629 ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

 

45

ΑΓΚΑΒΑΝΑΚΗΣ 

ΑΔΑΜ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

767 ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. 2. ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)

 

46

ΓΙΟΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

594 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

47

ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

529 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

48

ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

734 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΓΡΕΒΕΝΩΝ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 2. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΔΥΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ)

 

49

ΖΩΤΑΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

755 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚ. ΠΟΛΙΤΙΣΤ. ΜΟΝΑΔΩΝ & ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ 2. ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑ 3. ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

50

ΓΕΩΡΓΟΥΤΣΟΣ 

ΑΝΔΡΟΝΙΚΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

514 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. ΚΟΖΑΝΗΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε.

 

51

ΝΑΤΣΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

644 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. ΡΕΘΥΜΝΟ (ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)

 

52

ΞΑΓΟΡΑΡΗ

ΑΝΝΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

577 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ (ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

53

ΚΩΤΣΟΒΙΛΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΛΥΚΕΙΟ ΚΑΡΕΑ

555 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ (ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

54

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΝΙΚΟΛΕΤΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

591 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΛΑΡΙΣΑ - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2. ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ 3. ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ ΕΡΓΩΝ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

 

55

ΤΑΧΙΑΡΧΙΩΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

529 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. ΣΠΑΡΤΗΣ - ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ: 1. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ Τ.Ε. 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ Η/Υ Τ.Ε. 3. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ Τ.Ε. (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

56

ΤΣΩΝΗ

ΜΑΡΙΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

417 ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΚΑΙ ΨΑΛΤΙΚΗΣ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΕΑ ΙΩΑΝ)

 

57

ΤΖΕΖΑΙΡΙ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

577 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑ (ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ)

 

58

ΤΣΟΝΤΑΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

515 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΚΑΛΑΜΑΤΑ (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

 

59

ΚΑΡΒΕΛΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

775 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑ (ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

 

60

ΣΤΡΑΤΙΩΤΗ

ΒΑΓΙΑ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/logismos/public_html/templates/gk_university/html/com_k2/templates/default/item.php on line 134
 

Log in