Επιτυχόντες 2013

Επιτυχόντες Φροντιστηρίου Λογισμός 2013

Οι επιτυχόντες του φροντιστηριακού οργανισμού 2013

 

Α/Α    ΕΠΩΝΥΜΟ                 ΟΝΟΜΑ              ΣΧΟΛΕΙΟ                                                            (Κωδ.)ΣΧΟΛΗ

1

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

295 ΙΑΤΡΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΑ

2

ΧΛΩΜΟΥΔΗΣ 

ΙΩΝΑΣ

Α' ΑΡΣΑΚΕΙΟ ΨΥΧΙΚΟΥ

277 ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)

3

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΑΙΓΛΗ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

277 ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)

4

ΓΑΖΟΥΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ YMHTTOY

243 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)

5

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

330 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)

6

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

330 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ - ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)

7

ΤΣΙΚΡΙΤΕΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

220 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ - ΒΟΛΟΣ (ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

8

ΜΑΜΠΛΕΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ 

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

347 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΑ (ΟΠΑ)

9

ΓΙΑΝΝΙΚΗ

ΜΑΡΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

314 ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ - ΑΘΗΝΑ (ΟΠΑ)

10

ΜΑΜΠΛΕΚΟΥ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

236 ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ - ΒΟΛΟΣ (ΠΑΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

11

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

306 ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΕΙ - ΑΘΗΝΑ

12

ΡΑΠΤΗ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

267 ΧΗΜΕΙΑΣ - ΠΑΤΡΑ (ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ)

13

ΦΩΤΑΣ 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

247 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ - ΠΑΤΡΑ (ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ)

14

ΒΕΛΗΣΑΡΙΟΥ 

ΙΩΑΝΝΗΣ 

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

150 ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ - ΑΘΗΝΑ (ΟΠΑ)

15

ΚΑΠΑΤΟΣ

ΕΥΑΓΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

315 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

16

ΝΙΡΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΘΕΟΜΗΤΩΡ

315 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

17

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΠΥΡΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

412 ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΑ (ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ)

18

ΒΑΚΟΛΑΣ 

ΜΗΝΑΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

309 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΑΘΗΝΑ (ΕΚΠΑ)

19

ΓΑΒΑΛΑ

ΑΝΤΩΝΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

157 ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

20

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΗΡΩ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

316 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

21

ΓΑΒΡΑ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

316 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

22

ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

316 ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

23

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

345 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΙΩΑΝΝΙΝΑ (ΠΑΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ)

24

ΒΕΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ - ΚΩΝ/ΝΑ

4ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

336 ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΠΑΝ ΠΕΙΡΑΙΩΣ)

25

ΖΕΡΔΕΒΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

180 ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ - ΧΙΟΣ (ΠΑΝ ΑΙΓΑΙΟΥ)

26

ΜΙΧΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΥΜΗΤΤΟΥ

152 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ - ΑΘΗΝΑ (ΠΑΝΤΕΙΟ)

27

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ 

ΣΟΦΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

327 ΑΞΙΟΠΟΙΗΣΗΣ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ - ΑΘΗΝΑ (ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝ)

28

ΜΠΟΥΛΑΣΑΚΙΔΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

288 ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΩΝ ΥΛΙΚΩΝ - ΠΑΤΡΑ (ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ)

29

ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

711 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ -ΑΘΗΝΑ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

30

ΖΙΟΥΠΑΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

483 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)

31

ΣΓΟΥΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

559 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΠΕΙΡΑΙΑΣ (ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ)

32

ΚΑΤΣΟΥΛΑΚΗ

ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

603 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΑΘΗΝΑ , ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

33

ΠΙΠΙΛΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

520 ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

34

ΕΥΑΓΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

352 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΠΑΤΡΑ (ΠΑΝ ΠΑΤΡΩΝ)

35

ΓΑΤΣΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

718 ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ)

36

ΒΟΥΤΥΡΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

751 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3.ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ) (ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ)

37

ΚΟΥΡΗ 

ΞΕΝΗ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

489 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. - ΛΑΡΙΣΑ (ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ)

38

ΠΑΝΟΣ 

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

757 ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ - ΑΡΤΑ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1.ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 2.ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ 3.ΑΝΘΟΚΟΜΙΑΣ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ ΤΟΠΙΟΥ) (ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

39

ΡΕΤΖΟ

ΡΟΒΕΝΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

587 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ - ΚΑΒΑΛΑ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ 2.ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ 3.ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (ΤΕΙ ΑΝΑΤ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ)

40

ΡΟΥΣΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

740 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ - ΘΗΒΑ (ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ)

41

ΛΑΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

775 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΠΡΕΒΕΖΑ (ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

42

ΚΟΥΦΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

1ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

775 ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ - ΠΡΕΒΕΖΑ (ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ)

43

ΚΟΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ 

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

594 ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΤΑ  , ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ (ΤΕΙ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ)

44

ΜΠΡΑΧΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

506 ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. - ΛΑΜΙΑ (ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΕΙΣ:1.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΔΙΚΤΥΩΝ 2. ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ H/Y Τ.E. 3.ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ T.E. (ΤΕΙ ΣΤΕΡ ΕΛΛΑΔΑΣ)

45

ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

555 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ - ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ (ΤΕΙ ΔΥΤ ΕΛΛΑΔΑΣ)

46

ΣΥΝΟΔΙΝΟΣ ΚΑΜΗΛΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

697 ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ - ΛΗΞΟΥΡΙ (ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣ)

47

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

613 ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΜΑΤΩΝ - ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)

48

ΒΑΡΣΑΝΗ

ΡΑΦΑΕΛΛΑ

5ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

765 ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)

{/tabs}


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/logismos/public_html/templates/gk_university/html/com_k2/templates/default/item.php on line 134
 

Log in